Čerpadla Grundfos

Grundfos čerpadla prodej a servis

AQUA-THERMO zajišťuje na českém trhu autorizovaný prodej a servis pro všechna čerpadla Grundfos (seznam autorizovaných servisů). Poskytujeme autorizovaný záruční i pozáruční servis čerpadel Grundfos, k čemuž jsme oprávněni na základě pravidelného recertifikačního auditu Grundfos.

Nejoblíbenějšími čerpadly Grundfos jsou ponorná čerpadla do vrtu řady SQ / SQE, oběhová čerpadla ALPHA, COMFORT a MAGNA, samonasávací čerpadla řady JP a kalová čerpadla DP a Unilift.

Grundfos je dánský výrobce moderní čerpací techniky. Společnost byla založena Poul Due Jensenem v roce 1945 v dánském Bjerringbro. Společnost působí přímo, nebo přes síť svých distributorů působí v 56 zemích po celém světě.

V současnosti se Grundfos zaměřuje na vývoj vysoce kvalitních a energeticky úsporných čerpadel, která se používají od malých domácností po velké průmyslové komplexy.

grundfos autorizovaný servis

Kompletní katalog je k dispozici na oficiálních stránkách Grundfos zde.

Informujte se na optimální řešení přímo pro Vás! Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem, nebo kontaktním formulářem v sekci kontakty. Rádi Vám poradíme!