Bojlery Dražice

logo bojery DražiceProdáváme bojlery Dražice v Praze! Zároveň poskytujeme servis, odborné konzultace a také disponujeme širokým sortimentem náhradních dílů a příslušenství k bojlerům z Dražic.

Družstevní závody Dražice-Strojírna s.r.o. jsou největším výrobcem ohřívačů vody v České republice s evropským významem. Výrobky tohoto výrobce jsou exportovány do 20 zemí po celém světě. V Čechách se bojlery Dražice těší obrovské oblibě, což potvrzuje i dominantní postavení na tuzemském trhu, které činní více než 50 %.

DZ Dražice se specializuje na výrobu ohřívačů vody, které jsou vyráběny v mnoha provedeních, zejména pak svislé, vodorovné a stacionární. Bojlery jsou vyráběny v různých objemech od 5 l do 1000 l.

Mezi nejpopulárnější modely patří bojlery OKCE, OKHE a OKCEV. Kompletní přehled výrobků DZ Dražice, včetně technických specifikací, si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách výrobce zde.

Informujte se na optimální řešení přímo pro Vás! Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem, nebo kontaktním formulářem v sekci kontakty. Rádi Vám poradíme!