Přeskočit na obsah

BRIO TANK

1.827 (cena bez DPH: 1.510)

Není skladem

Katalogové číslo: ITA-001 Kategorie: Štítek:

Co je zařízení Brio Tank?

  • Průtokové spínače s integrovanou expanzní nádobou BRIO TANK umožňují automatické zapnutí a vypnutí čerpadla s maximálním výkonem 1,5 Kw.
  • Brio Tank je zařízení, které umožňuje automatizované spuštění a vypnutí elektrických čerpadel s tlakovou výškou přesahující alespoň hodnotu 2 bar ve vztahu k poklesu tlaku (otevření kohoutů) a zastavení průtoku v zařízení (uzavření kohoutů), na kterých je tato jednotka namontována.
  • Jednotka Brio Tank vám tedy zajistí důležitou funkci vypnutí čerpadla, pokud by došlo z jakéhokoliv důvodu k přerušení dodávky vody, a tím zajišťuje ochranu čerpadla proti běhu naprázdno.

Popis produktu:

  • jednotka je rovněž schopna provádět automaticky restart prostřednictvím zabudovaného časovače, aby bylo možno kontrolovat eventuální přítomnost vody (tato funkce je k dispozici pouze u verzí s automatickou resetovací funkcí).
  • Přítomnost expanzní nádoby o objemu 0,4 litrů zaručuje omezení nežádoucích tlakových rázů, jakož i zbytečné opětovné spouštění („krátké cykly čerpadla“), ke kterému by mohlo docházet v důsledku přítomnosti drobných ztrát v systému.
  • Vyměnitelná butylová membrána v tlakové nádobě
  • Přítomnost tlakového měřidla zajišťuje kontrolu zásahového tlaku a rovněž kontrolu zařízení.
  • Rovněž tento tlakoměr slouží ke kontrole přítomnosti případných ztrát či úniků v celém systému.
Výrobce

Rozsah počátečního tlaku

1 – 3.5BAR

Elektrické krytí

IP 65

Napájení

230V / 50Hz

Průměr připojení

1"

Max. jmenovitý proud

12A

Max. provozní tlak

10BAR

Teplota kapaliny

5 – 35°C

Teplota prostředí

5 – 45°C

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „BRIO TANK“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Více informací zde.