Přeskočit na obsah

ALPHA2 25-40 180

8.190 (cena bez DPH: 6.769)

Čerpadla Grundfos ALPHA2 jsou vysoce účinná oběhová čerpadla určená pro topné a klimatizační systémy. Čerpadlo je vybaveno funkcí AUTOADAPT, která automaticky přizpůsobuje čerpadlo požadavkům systému na optimální pohodlí a nejnižší spotřebu energie. Jednoduché uvedení do provozu.

Vhodné pro:

  • Vytápění komerčních budov
  • Cirkulace teplé vody v komerčních budovách
  • Cirkulace teplé vody v domácnostech
  • Vytápění v rodinných domech
  • Vytápění v průmyslu

2 skladem

Katalogové číslo: GRU-215A Kategorie: Štítky: ,

ALPHA2 nabízí pohodlí a účinnost

ALPHA2 25-40 180 je oběhové čerpadlo pro použití převážně v domácím prostředí nabízející nejvyšší energetickou účinnost na trhu a umožňující širokou škálu provozních režimů a nově také možnost hydronického vyvážení otopných soustav. ALPHA2 nabízí vysokou spolehlivost i v těch nejnáročnějších systémech.

ALPHA2 nabízí snadné hydronické vyvažování pomocí aplikace ALPHA READER a aplikace GO Balance. Aplikace Vás jednoduše provede každým krokem vyvážení a vygeneruje závěrečnou zprávu o vyvážení, kterou budete mít kdykoliv k dispozici. Díky jedinečné funkci AUTOADAPT čerpadlo automaticky přizpůsobuje svůj výkon požadavkům systému tak, aby poskytlo optimální komfort s co nejnižší spotřebou energie. Dále je čerpadlo vybaveno standardními i řídícími režimy, ochranou proti chodu na sucho nebo funkcí robustního startu pro zamezení zablokování čerpadla během letní odstávky.

 

Dokumentace k čerpadlům GRUNDFOS ALPHA2

Jak vybrat vhodné čerpadlo ALPHA? Návod zde.

Oficiální brožura k čerpadlu Grundfos ALPHA2 zde.

Technický katalog ALPHA2 zde.

Uživatelská příručka k čerpadlu GRUNDFOS ALPHA2.

Datový list GRUNDFOS ALPHA2.

Leták k čerpadlu GRUNDFOS ALPHA2.

 

Snadné hydronické vyvažování z vašeho chytrého telefonu

Od okamžiku, kdy je oběhové čerpadlo instalováno a připojeno přes ALPHA READER, lze snadno a rychle s pomocí průvodce v aplikaci GO Balance provést hydronické vyvážení soustavy.

Ochrana proti provozu nasucho během spouštění a normálního provozu zajišťuje, že čerpadlo nikdy neběží bez kapaliny v soustavě.

Funkce AUTOADAPT automaticky najde nejlepší nastavení čerpadla pro maximalizaci pohodlí a minimalizaci spotřeby energie. K dipozici jsou režimy pro soustavy s radiátory, pro podlahové vytápění a režim Radiátor +. Dále lze vybrat uživatelsky specifické režimy řízení pro Konstantní tlak, Proporcionální tlak a Konstantní křivku.

Získejte rychlé a snadné hydronické vyvažování s ALPHA2

ALPHA2 nabízí neuvěřitelně rychlé a snadné hydronické vyvažování dvoutrubkových radiátorových soustav pomocí aplikace Grundfos GO Balance s ALPHA Reader. Prohlédněte si video a podívejte se, jak je to snadné.

Návod k instalaci čerpadla ALPHA2

Návod k uvedení do provozu čerpadla ALPHA2

Zeptejte se nás na na další informace o tomto čerpadle, rádi Vám odpovíme!

 

Kompletní dokumentace k čerpadlům GRUNDFOS ALPHA2 naleznete na oficiálních stránkách výrobce zde.

Hmotnost 2.5 kg
Výrobce

Q max

40 l/min. (2.4 m3/h)

H max

4m

Napájení

230V

Kmitočet

50Hz

Výkon

22W

Velikost výtlaku

6/4"

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ALPHA2 25-40 180“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Více informací zde.