Přeskočit na obsah

RUCHE 1 NG 15M

3.266 (cena bez DPH: 2.699)

Tlakové čerpadlo RUCHE 1NG slouží k čerpání čisté a mírně zkalené vody bez obsahu mechanických nečistot. Je vhodné k zásobování vodou z nádrží, vrtů a kopaných studní.

1 skladem

Katalogové číslo: HER-006 Kategorie: Štítky: ,

Vibrační čerpadlo RUCHE 1 NG 15M (MALYŠ / MALIŠ)

Tlakové čerpadlo RUCHE 1 NG 15M slouží k čerpání čisté a mírně zkalené vody bez obsahu mechanických nečistot. Je vhodné k zásobování vodou z nádrží, vrtů a kopaných studní.

Malé vnější rozměry umožňují použití i ve vrtaných studních již od průměru 104 mm. Maximální ponor čerpadla pod hladinou je 10 metrů. Maximální výtlak čerpadla je 63 metrů. Lze jej požít k čerpání vody ze studní a vrtů až z hloubky přes 40 metrů. U čerpadla RUCHE 1NG oceníte malou hmotnost, nízkou spotřebu elektrické energie, velkou dopravní výšku, snadnou přemístitelnost a instalaci k provozu. Malou nevýhodou tohoto čerpadla je vyšší hlučnost (bzučí) a při instalaci je nutné myslet na to, že se čerpadlo nesmí dotýkat ničeho, o co by se mohlo při čerpání poškodit (hrozí prodření v důsledku vibrací).

Čerpadlo RUCHE 1NG se uvádí do provozu zasunutím vidlice pohyblivého přívodu do elektrické zásuvky a vypíná jejím vytažením. Ponorné čerpadlo upevňujeme za otvor ve vrchním nálitku na závěsnou šňůru, která je k němu dodávána, nebo na silonové lanko, nesmí být v žádném případě zavěšeno na přívodním kabelu!

Čerpadlo je konstruováno jako ponorné se spodním sáním. Pracuje na principu elektromagnetu. Statorová cívka přitahuje kotvu ve frekvenci napájecího napětí a ta uvádí do pohybu pracovní pryžový píst. Ponorné čerpadlo RUCHE 1NG tedy pracuje jako vibrační. Všechny pohyblivé části čerpadla jsou uloženy v silentblocích.

Výstup z čerpadla má tvar „stromečku“ pro lepší upevnění zahradní hadice o průměru 1/2 “ až 3/4″. Výtlak čerpadla nesmí být úplně zaškrcen.

Vhodné v kombinaci s 5/8″ zahradní hadicí dostupnou zde a závěsnou šňůrou zde.

Jedná se o vhodnou náhradu čerpadel MALYŠ / MALIŠ a Herkules EMC 40.

Hmotnost 3.3 kg
Výrobce

Q max

20 l/min (1.2 m3/h)

H max

63 m

Napájení

230V

Kmitočet

50Hz

Příkon

220W

Délka kabelu

15m

Průměr připojení

zahradní hadice o průměru 1/2 " až 3/4"

Vnější průměr (mm)

99 mm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „RUCHE 1 NG 15M“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Více informací zde.