TOP2 FLOOR

4.761 (cena bez DPH: 3.935)

Pedrollo TOP FLOOR 2 je ponorné drenážní čerpadlo vhodné pro čerpání čisté, průsakové nebo mírně znečištěné vody. Maximální velikost pevných nečistot je 10mm. Čerpadlo je napájeno 230V.

2 skladem

Katalogové číslo: PED-020 AKCE-2023 Kategorie: Štítky: , , ,

Čerpadlo Pedrollo TOP2 FLOOR je určeno pro čerpání čisté pitné, průsakové nebo mírně zakalené užitkové vody z přírodních nebo jiných zdrojů. Maximální velikost pevných nečistot je 10 mm.

Technické specifikace čerpadla TOP2 FLOOR zde

Verze FLOOR je bez plovákového spínače a je vybavena sacím sítem umístěném na spodní části čerpadla. Díky speciální konstrukci sání se čerpadlo přisaje ke dnu což umožňuje vyčerpat kapalinu na rovném povrchu až do hladiny 2mm.

Čerpadlo nalezne své uplatnění na zahradách při čerpání vody z kádí, nádrží, bazénů, zahradních
jezírek. Na chalupách nebo v rodinných domech při čerpání např. dešťových vod, v garážích a sklepích při odčerpávání průsakových vod, nebo čištění bazénu.

Vyčistěte bazén jediným čerpadlem Pedrollo TOP2 FLOOR!

Při použití tohoto čerpadla vyčerpáte standardní bazén o velikosti 19,8m3 (6m x 3m x 1,1m) za necelé 3,5hodiny (výkon 6,5m3/hod.). Díky unikátní konstrukci sání, vyčerpáte bazén téměř do sucha.

V této modelové situaci je uvažováno čerpání zcela otevřenou 1″ hadicí o maximální délce 20m. Během čerpání je nutno kontrolovat ucpávání sání, což by mohlo snižovat výkon čerpadla.

Kompletní dokumentace, je k nalezení na oficiálních stránkách výrobce zde.

Hmotnost 5 kg
Rozměry 152 × 257 mm
Výrobce

Q max

160 l/min. (9.6 m3/h)

H max

9m

Napájení

230V

Kmitočet

50Hz

Výkon

0, 37kW

Délka kabelu

10m

Velikost výtlaku

5/4"

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „TOP2 FLOOR“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.