Přeskočit na obsah

TOP MULTI-TECH 

10.851 (cena bez DPH: 8.968)

Čerpadlo s elektronikou spolehlivě dodávající vodu pod tlakem dostatečným k zalévání zahrad či mytí auta…

2 skladem

Katalogové číslo: PED-175 AKCE-2023 Kategorie: Štítek:

TOP MULTI-TECH vhodný pomocník pro zavlažovaní zahrad, nebo mytí auta.

Čerpadla PEDROLLO typové řady TOP MULTI-TECH  jsou vertikální, monobloková, ponorná, vícestupňová, drenážní odstředivá, čerpadla se spodním sáním.

Varianta TECH je vybavena elektronikou, které umožňuje zapnutí čerpadla při zahájení odběru vody a vypnutí čerpadla při ukončení odběru vody.

Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou typu STA-12R SIC a ze strany elektromotoru jednoduchou mechanickou ucpávkou STA-13R. Obě mechanické ucpávky jsou mazány a chlazeny trvalou olejovou náplní.

Uzavřený ponorný elektromotor, který je umístěný v horní části čerpadla je chlazený obtékající čerpanou kapalinou. Oběžná kola na hřídelí rotují uvnitř paprskového difuzoru, který usměrňuje kapalinu z jednoho oběžného kola do sacího otvoru dalšího. Kapalina tak projde přes sérii oběžných kol do výtlačného otvoru. Každé oběžné kolo difuzor a těleso článku tvoří jeden stupeň, který zvyšuje tlak kapaliny vždy o stejnou hodnotu.

Výtlačné hrdlo čerpadel TOP MULTI opatřené standardním vnějším závitem 5/4“. Sání, které je umístěné na spodní hraně čerpadla je kryté jemným žebrováním a nerezovým sítkem s průchodností mechanických nečistot o max. ø 1,3 mm.

Čerpadla TOP MULTI-TECH  se dodávájí pouze s jednofázovým ponorným elektromotorem vhodným pro trvalé zatížení. Elektromotory mají vestavěnou tepelnou ochranou statorového vinutí.

Čerpadla řady TOP MULTI jsou vhodná nejen pro zálivku zahrad, trávníků, ale i mytí chodníků nebo aut.

 

Další čerpadla řady TOP zde.

 

Oficiální technická dokumentace čerpadla na stránkách výrobce zde.

Hmotnost 9 kg
Rozměry 178 × 428 mm
Výrobce

Q max

80 l/min. (4.8 m3/h)

H max

42m

Napájení

230V

Kmitočet

50Hz

Výkon

0, 55kW

Délka kabelu

10m

Velikost výtlaku

5/4"

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „TOP MULTI-TECH “

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Více informací zde.