Přeskočit na obsah

TOP MULTI-EVOTECH 2

12.695 (cena bez DPH: 10.492)

ponorné, vícestupňové odstředivé čerpadlo italské výroby. Vhodné pro čerpání pitné,čisté užitkové a dešťové vody. Použití – zásobování pitnou vodou, zavlažování,dešťová voda v domácnostech

Není skladem

Katalogové číslo: PED-243 AKCE-2023 Kategorie: Štítek:

TOP MULTI-EVOTECH 2 vhodný pomocník pro zavlažovaní zahrad, nebo mytí auta.

Čerpadla PEDROLLO typové řady TOP MULTI-EVOTECH 2 jsou vertikální, monobloková, ponorná, vícestupňová, drenážní odstředivá, čerpadla se spodním sáním, které je připraveno pro instalaci plovoucího sání se sacím košem.

Varianta TECH je vybavena elektronikou, které umožňuje zapnutí čerpadla při zahájení odběru vody a vypnutí čerpadla při ukončení odběru vody.

Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou typu STA-12R SIC a ze strany elektromotoru jednoduchou mechanickou ucpávkou STA-13R. Obě mechanické ucpávky jsou mazány a chlazeny trvalou olejovou náplní.

Uzavřený ponorný elektromotor, který je umístěný v horní části čerpadla je chlazený obtékající čerpanou kapalinou. Oběžná kola na hřídelí rotují uvnitř paprskového difuzoru, který usměrňuje kapalinu z jednoho oběžného kola do sacího otvoru dalšího. Kapalina tak projde přes sérii oběžných kol do výtlačného otvoru. Každé oběžné kolo difuzor a těleso článku tvoří jeden stupeň, který zvyšuje tlak kapaliny vždy o stejnou hodnotu.

Výtlačné hrdlo čerpadel TOP MULTI opatřené standardním vnějším závitem 5/4“ s hadicovým nátrubkem. Sání, které je umístěné na spodní hraně čerpadla je kryté jemným žebrováním a nerezovým sítkem s průchodností mechanických nečistot o max. ø 1,3 mm.

Čerpadla TOP MULTI-EVOTECH 2 se dodávájí pouze s jednofázovým ponorným elektromotorem vhodným pro trvalé zatížení. Elektromotory mají vestavěnou tepelnou ochranou statorového vinutí.

Čerpadla řady TOP MULTI jsou vhodná nejen pro zálivku zahrad, trávníků, ale i mytí chodníků nebo aut.

 

Další čerpadla řady TOP zde.

 

Oficiální technická dokumentace čerpadla na stránkách výrobce zde.

Hmotnost 9.5 kg
Rozměry 178 × 380 mm
Výrobce

Q max

80 l/min. (4.8 m3/h)

H max

42m

Napájení

230V

Kmitočet

50Hz

Výkon

0.55kW

Délka kabelu

10m

Velikost výtlaku

5/4"

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „TOP MULTI-EVOTECH 2“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Více informací zde.