Přeskočit na obsah

TOP MULTI-EVO 2

9.295 (cena bez DPH: 7.682)

Čerpadlo spolehlivě dodávající vodu pod tlakem dostatečným k zalévání zahrad či mytí auta s přípravou pro umístění plovoucího sání…

Není skladem

Katalogové číslo: PED-220 Kategorie: Štítek:

TOP MULTI-EVO 2 vhodný pomocník pro zavlažovaní zahrad, nebo mytí auta.

Čerpadla PEDROLLO typové řady TOP MULTI-EVO 2 jsou vertikální, monobloková, ponorná, vícestupňová, drenážní odstředivá, čerpadla se spodním sáním, které je připraveno pro instalaci plovoucího sání se sacím košem.

Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou typu STA-12R SIC a ze strany elektromotoru jednoduchou mechanickou ucpávkou STA-13R. Obě mechanické ucpávky jsou mazány a chlazeny trvalou olejovou náplní.

Uzavřený ponorný elektromotor, který je umístěný v horní části čerpadla je chlazený obtékající čerpanou kapalinou. Oběžná kola na hřídelí rotují uvnitř paprskového difuzoru, který usměrňuje kapalinu z jednoho oběžného kola do sacího otvoru dalšího. Kapalina tak projde přes sérii oběžných kol do výtlačného otvoru. Každé oběžné kolo difuzor a těleso článku tvoří jeden stupeň, který zvyšuje tlak kapaliny vždy o stejnou hodnotu.

Výtlačné hrdlo čerpadel TOP MULTI opatřené standardním vnějším závitem 5/4“ s hadicovým nátrubkem. Sání, které je umístěné na spodní hraně čerpadla je kryté jemným žebrováním a nerezovým sítkem s průchodností mechanických nečistot o max. ø 1,3 mm.

Čerpadla TOP MULTI-EVO 2 se dodávájí pouze s jednofázovým ponorným elektromotorem vhodným pro trvalé zatížení. Elektromotory mají vestavěnou tepelnou ochranou statorového vinutí.

Čerpadla řady TOP MULTI jsou vhodná nejen pro zálivku zahrad, trávníků, ale i mytí chodníků nebo aut.

 

Další čerpadla řady TOP zde.

 

Oficiální technická dokumentace čerpadla na stránkách výrobce zde.

Výrobce

Q max

80 l/min. (4.8 m3/h)

H max

40m

Napájení

230V

Kmitočet

50Hz

Výkon

0, 55kW

Délka kabelu

10m

Velikost výtlaku

5/4"

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „TOP MULTI-EVO 2“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Více informací zde.