Přeskočit na obsah

SCALA1 3-45

14.256 (cena bez DPH: 11.782)

1 skladem

Katalogové číslo: GRU-377 AKCE2023 Kategorie:

SCALA1 3-45 je kompaktní samonasávací plně vybavená domácí vodárna s integrovanou řídící jednotkou pro automatický provoz, bezúdržbovou tlakovou nádobou, tlakovýma průtokovým snímačem a zpětným ventilem. Díky vestavěné jednotce čerpadlo automaticky zapne při poklesu tlaku a vypíná po skončení průtoku. Čerpadlo je vybaveno  ochranou chodu na sucho a funkcí přerušení nechtěného odběru vody (např. protékající toaleta).

 

Pokud potřebujete větší tlak vody, pomůže vám SCALA1 3-45

Grundfos SCALA1 je kompaktní samonasávací domácí vodárna typu vše v jednom, kdy veškeré komponenty jsou integrovány do jedné jednotky – samonasávací čerpadlo, řídicí jednotka, tlaková nádoba, průtokový a tlakový snímač, zpětný ventil. Vestavěná řídicí jednotka umožňuje automatický provoz čerpadla, kdy čerpadlo zapne při poklesu tlaku a vypíná po skončení průtoku.

Vestavěná Bluetooth komunikace umožňuje nastavení a provozování čerpadla pomocí aplikace Grundfos GO REMOTE. Instalace a uvedení do provozu jsou díky tomu snadné a rychlé. Aplikace Grundfos GO REMOTE indikuje také případné problémy v systému a umožňuje snadnou diagnostiku čerpadla. V aplikaci můžete vytvářet a odesílat zprávy e-mailem přímo na místě nebo díky ní přistupovat k obtížně přístupným instalacím.

SCALA1 je má integrovanou ochranu proti chodu nasucho, funkci přerušení provozu při detekování nechtěného odběru vody (např. protékající toaleta).

SCALA1 se vyznačuje velice nízkou hlučností díky robustní konstrukci a vodou chlazeným motorem.

Katalog domácí vodárny SCALA zde.

Představení produktu SCALA1

 

Oficiální stránky výrobce zde.

Hmotnost 13.4 kg
Výrobce

Q max

117 l/min. (7 m3/h)

H max

55m

Napájení

230V

Kmitočet

50 Hz

Délka kabelu

2m

Velikost výtlaku

1"

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „SCALA1 3-45“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Více informací zde.