Vážení zákazníci, máme i nadále otevřeno!

Aktualizace 6.4.2021 – Vážení zákazníci, i v dubnu pro Vás máme otevřeno v omezeném režimu, který je definován aktuálními vládními opatřeními. Zdraví Vás i našich zaměstnanců je pro nás nejvyšší prioritou, proto jsou všichni naši zaměstnanci vybaveni FFP2 respirátory. Žádáme Vás o nošení FFP2 respirátorů po celou dobu pobytu v naší provozovně a použití dostupné dezinfekce.

Těšíme se na Vás!

Aktualizace 1.3.2021 – Vážení zákazníci, máme pro Vás stále otevřeno v souladu s výjimkami nového vládního opatření. Všichni naši zaměstnanci jsou vybaveni FFP2 respirátory a v provozovně je dostupná dezinfekce pro Vaše i Naše bezpečí.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

V souladu s nařízením vlády a vzhledem k současnému nouzovému stavu, působíme v omezeném režimu. Žádáme Vás, abyste své objednávky a dotazy primárně směřovali elektronicky e-mailem na info@aqua-thermo.cz, kontaktním formulářem(zde) nebo telefonicky na 241 741 200.

V případě servisu čerpadel Vás prosíme, připojte k popisu závady i fotodokumentaci čerpadla, zejména pak fotku výrobního štítku. Velmi tím usnadníte a urychlíte celý proces.

Děkujeme za pochopení,

AQUA-THERMO s.r.o.

Při návštěvě naší provozovny Vás prosíme o dodržování zpřísněných hygienických opatření. Mějte prosím zakrytá ústa a nos po celou dobu pobytu v provozovně a použijte prosím dezinfekci u vstupu do objektu.

Děkujeme!

Povinné roušky
Pravidla COVID